Deprecated: wpseo_opengraph sa od verzie 14.0 nepoužíva! Použite namiesto toho wpseo_frontend_presenters. in /var/www/beta/trustpay.eu.kappa.aurius.sk/htdocs/wp-includes/functions.php on line 5089

Kariéra

Staň sa súčasťou nášho tímu!

Sme mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou poskytujúcou komplexné e-commerce platobné služby. Do nášho TrustPay tímu hľadáme talentovaných špecialistov, ale aj absolventov, ktorí majú motiváciu, nadšenie a chuť učiť sa nové veci.

Svoje CV pošli na: hr@trustpay.eu

Otvorené pozície:

Popis pozície: Finančný referent

Miesto práce

Za kasárňou 1, Bratislava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Termín nástupu

ASAP

Ponúkaný plat (brutto)

Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príprava a validácia platieb a platobných príkazov
  • kontrola a kompletizácia zostáv a vyúčtovaní
  • cash flow management, FX obchody
  • príprava podkladov pre potreby finančného a účtovného oddelenia
  • pravidelný a požadovaný ad-hoc reporting
  • vypracovanie výkazov pre orgány dohľadu a iné výkazy vyplývajúce z platných predpisov
  • tvorba finančných analýz

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Práca v stabilnej spoločnosti
  • Podpora vzdelávania a osobného rozvoja
  • Pravidelné teambuildingové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • Matematika
  • Ekonomika
  • Financie

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti – používateľ

  • Microsoft Excel – pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

  • Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Vzdelanie ekonomického alebo matematického zamerania
  • Prax na podobnej pozícii výhodou
  • Anglický jazyk (slovom aj písmom)
  • Samostatné analytické myslenie
  • Orientácia na výkon a cieľ, flexibilita, zmysel pre detail
  • Tímový hráč

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis spolu s motivačným listom posielajte na: hr@trustpay.eu. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené podmienky

Popis pozície: Senior Tester

full-time

ASAP

Dohodou

TrustPay hľadá skúseného senior testera so skúsenosťami s testovaním v oblasti softvérového vývoja, so silnými interpersonálnymi zručnosťami vrátane komunikácie s vývojármi a technickým oddelením použitím odbornej terminológie. Ideálny kandidát je technicky založený, má preukázateľné skúsenosti s vedením tímu, a dáva silný dôraz na výslednú kvalitu.

Kľúčové zodpovednosti:

  • Príprava testovacích prípadov (automatizované a manuálne testy, webové testy, záťažové testy, atď.)
  • Definovanie testovacej stratégie vrátane funkčných, nefunkčných, regresných, zaťažových, automatizovaných, bezpečnostných a výkonnostných testov
  • Implementácia nástrojov a automatizácie, ktorá zvyšuje pokrytie testovanej funkcionality a znižuje náklady na testovanie
  • Analýza chýb a základných príčin vedúcich k indentifikácií vád a vylepšeniu vývoja
  • Štúdium metriky na určenie nedostatočného pokrytia testami
  • Odprezentovanie vývoja testov v produktovom plánovaní a navrhovanie meetingov
  • Práca s vývojovými tímami s cieľom zlepšiť celkové procesy a vývoj
  • Definícia metriky pre testovanie a odprezentovanie výsledkov všetkým zainteresovaným stranám

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • Podpora vzdelávania (možnosť certifikácie v danej oblasti) a osobného rozvoja
  • Spoločnosť je Silver Microsoft Certified Partner
  • Práca s najnovšími technológiami
  • Pravidelné teambuildingové activity
  • Možnosť presadiť osobnú iniciatívu

Vzdelanie

  • Stredoškolské s maturitou
  • Vysokoškolské I. stupňa

  • Technický smer

  • Rozsiahle skúsenosti so softvérom na manažovanie a vytváranie automatizovaných testov (napr. SoapUI alebo MS TestManager)
  • Znalosť TFS, C#, .Net, SQL, UML výhodou
  • Znalosť Enterprise Architect a/alebo Visual Studio – Microsoft Test Manager výhodou
  • Znalosť základov softvérového testovania a testovacej metodiky
  • Skúsenosti s písaním skriptov pre automatizované testy
  • Skúsenosti s CMMI a agilnými metodikami vývoja
  • Plynulá angličtina slovom aj písmom
  • Skúsenosti s platobným odvetvím, marketingom výhodou
  • Silné technické zázemie (titul z danej oblasti)

 Počet rokov praxe

  • 5 rokov

Svoj životopis posielajte na: hr@trustpay.eu

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.